Nasi ambasadorzy i przyjaciele!

Nasza Fundacja ma niezwykłe szczęście do dobrych ludzi, którzy nas wspierają. Dziękujemy Wam za zaangażowanie, ciepło i dobrą wolę!

Ambasadorka Świetlikowa

Martyna Wojciechowska

Ta znana na całym świecie podróżniczka 16 lutego 2017 r. została Honorowym Ambasadorem Świetlikowa. Wspiera nas całym sercem. Jej motto brzmi: „Niemożliwe nie istnieje”, a my się tego trzymamy. Zaangażowała się w budowę Świetlikowa w Tychach i w zbieranie na ten cel pieniędzy. Co więcej, podarowała część wynagrodzenia za udział w reklamie, na ten cel. Wspiera nasze mecze charytatywne i wszystkie działania Fundacji na swoich kanałach socialmedia. Podczas kampanii 1% możecie Ją spotkać na naszych plakatach i banerach. Jest dumną mamą wspaniałej 9-letniej Marysi. I właśnie dlatego, że ma zdrową, wspaniale rozwijającą się córkę, postanowiła wesprzeć naszą ideę. Odwiedza naszych małych podopiecznych i jest naszym prawdziwym Skarbem.

Czytaj więcej

Ambasadorzy Fundacji

Sebastian Riedel i zespół Cree

Ambasador Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” od 2013 r. Członkowie zespołu są naszymi przyjaciółmi. Są naszymi bratnimi duszami. Pomagają nam na różne sposoby.
Angażują się z całych sił. Od kilku lat
biorą udział w tworzeniu kalendarzy
na rzecz naszej Fundacji. Wzięli również udział w wydaniu specjalnej edycji kalendarza, z którego dochód przeznaczyliśmy na budowę Świetlikowa. Koncerty charytatywne w Spodku, Mediatece, Rock na Plaży na Paprocanach i wiele innych imprez stanowią dla nas źródło wsparcia finansowego, ale przede wszystkim dostarczają fantastycznych doznań muzycznych.

Czytaj więcej

Przyjaciele Świetlikowa