Oferta pracy – kierowca kat. B (BUS)

 KIEROWCA kat. B (BUS)

Miejsce pracy: Tychy

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni
kierowcę Świetlikobusa do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w przewozie osób, do pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii  i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami tworzyć Świetlikowo.

Obowiązki:

·       przywożenie podopiecznych z domu do Centrum Opieki Dziennej Świetlikowo dla nieuleczalnie chorych dzieci

·       rozwożenie podopiecznych do domu po pobycie w Centrum Opieki Dziennej Świetlikowo dla nieuleczalnie chorych dzieci

Wymagania:

·       prawo jazdy kat. B

·       doświadczenie w przewozie osób

·       obsługa samochodu z manualną i automatyczną skrzynią biegów

·       mile widziane wykształcenie o profilu: opiekun medyczny lub ratownik medyczny

·       sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

·       życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość

·       komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

·       ciepłą atmosferę w pracy

·       forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo na ½ etatu

·       możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole

Prosimy o wysyłanie CV – swietlikowo@shd.org.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Komentarze wyłączone.

Wielkość czcionki
Kontrast